Ayahuasca, Szamański Specyfik po który nie trzeba wyjeżdżać do Ameryki Południowej .

 W każdej porządnej wiosce indiańskiej Ludu Keczua znajduje się Szaman który jest znachorem i duchowym przewodnikiem. A nic tak nie ułatwia kontaktu z duchami jak mega mocne Indiańskie Espresso Ayahuasca zwane dość często Napojem Bogów. Mocno halucynogenny wywar oddziela człowieka od rzeczywistości i przenosi do innego wymiaru poza czasem i przestrzenią :).

No ale co tu zrobić jak człowiek niema wizy, zgubił Paszport albo po prostu boi się latać samolotem? Pomocną dłoń wyciąga do nas Barneys Farm.

 

Ayahuasca Purple to urokliwa czysta 100% Indica. Dość rozsądna roślina jeśli chodzi o okres kwitnienia, wystarcza jej 8 tygodni relatywnego spokoju i niebywale bogata w witaminy odmiana konopi będzie dojrzała. Dość silny aromat orzechów laskowych zmieszanych z dojrzałą papają potrafi zakręcić w głowie. Jedna z tych odmian przeznaczonych na koniec a nie początek dnia.

Pozostaje jeszcze nauczyć się kilku podstawowych zwrotów w jednym z 44 indiańskich dialektów języku Keczua i zacząć Szamanić w profesjonalny sposób 😀