Witam w Nowym Roku

Zawsze się zastanawiam jak rozpocząć nowy rok, planuję planuję i planuję co by tu w końcu zrobić mądrego. No i z kilkudziesięciu pomysłów ostaje na końcu tylko kilkanaście. I zamiast zacząć to realizować zawsze znajdę więcej motywacji aby siąść na kompie i grać w EU IV…. ehh szkoda gadać, nie to że jestem leniwy ja po prostu mam zawyżony próg motywacyjny.

Z tych kilkunastu noworocznych pomyślunków wykreśliłem większość bo i tak bym tego nie dotrzymał i zostało mi raptem kilka i… nadal jest problem :D, o na przykład -> pomyślałem sobie : Popraw kondycję w końcu ! 

 

2ka dzieci a ty po 10 minutach ganiania po pokoju padasz z sił ledwo żywy, one z każdym dniem mają coraz więcej energii a ty na odwrót. No i tak zacząłem robić pompki, powiedziałem sobie dziennie po 50 , i od początku roku zrobiłem ich już 30 : / Obiecuje poprawie się.

 

Kolejną bardzo ważną sprawą to zatwierdzenie budżetu na nowy rok.

Niema co gadać dzisiaj kasa jest bardziej potrzebna niż tlen, kto mieszka w Krakwie ten doskonale rozumie że tutaj oddycha się powietrzem z niewielką zawartością tlenu a reszta to smog. Ale do rzeczy, postanowiłem nie kupować pierdół które są mi zwyczajnie mało potrzebne a do których niestety mam słabość np OculusRift albo VR jak kto woli. Wszystko zmierza do oszczędzania i na tym warto by trochę się zastanowić, co to znaczy oszczędzać, kupić coś za nieco mniejsze pieniądze słabszej jakości, kupić 3 w cenie 2ch ?. Nie to chyba jeszcze nie to , porządna oszczędność jest w tedy kiedy za jedną cenę dostaniesz 2 razy tyle, taka oszczędność bardzo mi się podoba a wam?

W przyszłym tygodniu Będzie niespodzianka 🙂