seedfarm.pl- sprawdzony sklep z nasionami marihuany

seedfarm_logo_szare
Sklep z nasionami marihuany seedfarm.pl rozpoczął swoją działalność w styczniu 2013 roku.  Jesteśmy firmą zarejestrowaną w CEIDG.
Już w trakcie tworzenia sklepu naszą dewizą było: bezpieczny i jakościowo najlepszy sklep na rynku z nasionami marihuany, konopi.
I tak też się stało:). Stoworzyliśmy sklep z myślą o naszych klientach, czyli przejrzysta strona , maksymalne zabezpieczenie naszych klientów, szybkość reakcji z naszej strony (telefon, email, wysyłka)  stały się faktem.
Nasza oferta zawiera nasiona konopi najlepszych światowych producentów. My jako sklep dokonujemy zakupy tylko u producentów co daje nam gwarancję najwyższej świeżości a co za tym idzie jakości. Również sposób przechowywania nasiona aby ich jakość była najlepsza jest bardzo rygorystycznie przestrzegana (optymalna temperatura i wilgotność).
Nasze starania, najwyższą jakość dostrzegły holenderscy producenci nasion – firma Green House Seeds, Royal Queen Seeds oraz Dutch Passion dla który jesteśmy oficjalnym dystrybutorem nasion na polskim rynku
Jak zabezpieczamy interesy naszych klientów? Sklep „zaparkowany” jest na holenderskiem serwerze, wszystkie połączenia szyfrowane są protokołem SSL, wszystkie dane teleadresowe usuwane są zaraz po nadaniu przesyłki. Sama przesyłka nie sugeruje zawartości (patrz zakładka jak wygląda dostawa). Nasiona wysyłamy od razu po złożeniu zamówienia (nasiona posiadamy na swoim magazynie).
Nasza oferta zawiera nasiona producentów którzy cieszą się największym uznaniem na polskim rynku. 
Przypominamy również, że nasiona marihuany sprzedajemy pod kątem kolekcjonerskim. Na terenie Polski posiadanie i sprzedaż nasion marihuany jest legalna. Natomiast uprawa nasion oraz pomoc w uprawie jest nielegalna. Jednocześnie jeszcze raz podkreślamy, że zakupu może dokonać osoba pełnoletnia. Sklep nie bierze żadnej odpowiedzialności za szkody prawne, fizyczne lub moralne poniesione wskutek nieodpowiedniego wykorzystania zakupionych tutaj produktów.
Chcąc przekonać klientów o jakości i naszym profesjonaliźmie zapraszamy do naszego sklepu w Kielcach gdzie możesz osobiście odebrać zakupione nasiona. Jesteśmy również skłonni dostarczyć Twoje zakupy pod tzw przysłowiowe drzwi (min. wartość zamówienia 2000zł, szczegóły uzgodnimy drogą telefoniczną).
Powyższe FAKTY pozwalają stwierdzić, iż sklep seedfarm.pl to profesjonalny sprzedawca kolekcjonerskich nasion marihuany.
 
Zapraszamy do zakupów
 
Dziękuję
seedfarm.pl